بهترین بازیهای اکشن سال ۲۰۱۸ – بخش دوم

امتیاز 2.00 ( 1 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

بهترین بازیهای اکشن سال ۲۰۱۸ – بخش دوم . در ادامه معرفی بهترین بازیهای اکشن در سال ۲۰۱۸ که مجموعا میشود ۱۰ بازی برتر میرسیم به بخش دوم این معرفی.در این بخش نیز ۵ بازی دیگر را مورد برسی قرار خواهیم دارد تا ۱۰ بازی اکشن سال ۲۰۱۸ را بشناسیم.همراه سایت برتر گیم در این مقاله گیمینگ باشید.تا بهترین بازیهای اکشن سال ۲۰۱۸ را شناسایی کنیم.

بازی Mothergunship | بازی مادر زاده

بازی بسیار زیبای Mothergunship در لیست بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۸ قرار دارد.این بازی تفنگی جنگی به صورت شوتر اول شخص میباشد هیجان بالایی دارد و به نوعی شما درگیر صحنه هایی واقعی در فیلمها هستنید.یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی قابلیت شخصی سازی اسلحه ها میباشد.شما میتوانید تفنگ های خود را به هر نوعی که خود مدنظر دارید شخصی سازی کنید و دشمنان را نابود نمایید.این بازی توسط شرکت Grip Digital منتشر شده است.

Mothergunship

بازی Mothergunship

بازی Battlefield V | بازی بتلفیلد وی

قطعا گیمیر های طرفدار بازی های تفنگی با بازی Battlefield آشنا هستند.امسال بازی Battlefield V جزو بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۸ میباشد.بازی Battlefield V با گرافیک و هیجان فوق العاده اش توانست همانند سالهای گذشته در لیست بهترین ها قرار بگیرد.این بازی نیز به صورت شوتر اول شخص میباشدوبازی Battlefield V مربوط به جنگ جهانی دوم میباشد.شما در بازی Battlefield V میتوانید به صورت چند نفره هم بازی کنید و لذت ببرید.

Battlefield V

بازی Battlefield V

بازی Call of Duty: Black Ops 4 | بازی ندای وظیفه: بلک آپس ۴

بازی Call of Duty: Black Ops 4 یک بازی به سبک شوتر اول شخص میباشد که توسط شرکت اکتیویژن در ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شد.این بازی که برای گیمیر ها به نام بازی « کال آف » مشهور میباشد جزو بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۸ میباشد.یکی از نقص های بازی به گفته گیمیر های این بازی که نقص هم نمیشه گفت این هست که بخش داستانی آن حذف شده است.و بازی به صورت جداگانه در بخش های خاص اجرا میشود.

Call of Duty: Black Ops 4

بازی Call of Duty: Black Ops 4

بازی Dead Cells | بازی سلولهای مرده

بازی بسیار زیبا و گرافیکی Dead Cells جزو بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۸ میباشد.این بازی ویدویی که در تاریخ ۱۰ مه ۲۰۱۷ توسط Motion Twin برنامه نویسی شده است یک بازی ویدویی فوق العاده میباشد.این بازی به گفته گیمیرها بسیار اعتیاد آور میباشد و دارای گیم پلی بینظیری است.بازی Dead Cells جزو بازیهای سبک کلاسیک میباشد که میتوانید نهایت لذت را ببرید.

Dead Cells

بازی Dead Cells

بازی Mega Man 11 | بازی مگا من ۱۱

بیشتر بازی مگامن را با انیمیشن ها و تصاویری که بر روی دفترها دوران اپتدایی نیز چاپ میشود میشناسیم.اما شرکت کپکام بازی Mega Man 11 را منتشر کرد.یکی از بهترین بازی اکشن سال ۲۰۱۸ میباشد.این بازی بینظیر با گیم پلی فوق العاده و زیبای خود هر گیمیری را به خود جذب میکند و شما در نبردهای تن به تن میتوانید لذت ببرید.این بازی بر خلاف تصاویر آن برای سنین بالا میباشد.

Mega Man 11

بازی Mega Man 11

 

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Overkill’s The Walking Dead برای PC

لیست بازیها : زومجی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)