دانلود بازی American Fugitive برای PC

امتیاز 3.50 ( 2 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

اگر سری بازیهای GTA برای شما محبوب میباشد حتما پیشنهاد میشود بازی American Fugitive را نصب کنید و لذت ببرید. بازی American Fugitive یک بازی کاملا هیجان انگیز و لذت بخش شبیه به بازی های GTA میباشد که طرفداران خاص خودش را دارد.هم اکنون میتوانید بازی American Fugitive برای کامپیوتر را از سایت برتر گیم دانلود نمایید.

american fugitive

توضیحات دانلود بازی American Fugitive برای PC

به شهر Redrcok County خوش‌آمدید! اینجا شهری آرام پر از خرابکارهای مختلف است. شما نقش آدمی به نام رایلی را بر عهده‌دارید که او نیز البته پسر پیغمبر نیست اما خب روحی گناه‌کار مانند تبه‌کاران شهر را ندارد. شما به جرم قتل پدر خودتان به زندان افتاده‌اید و این در حالی است که هیچ‌گاه چنین کاری نکرده‌اید و حس انتقام و خشم سراسر وجود شمارا فرا گرده است. به‌یک‌باره تصمیم عجیبی می‌گیرد و از زندان فرار می‌کنید و برای گیر انداختن مجرم واقعی دست‌به‌کاری بزرگ می‌زنید.

آن بیرون البته پر از پلیس و نیروهای ویژه است و تصویر شما نیز در تمام تلویزیون‌ها به‌عنوان مجرم FBI نمایش داده می‌شود و برای همین باید دقت کامل را به خرج دهید و خودتان را در قالب‌های مختلفی مشغول کنید. برای پیدا کردن مجرم واقعی باید با شبکه زیرزمینی از خلاف‌کاران دست‌به‌یکی کنید و همیشه نیز به یاد داشته باشید که یک‌قدم از پلیس جلوتر باشید که خدای‌ناکرده دوباره دستگیر نشوید که این بار حتی اگر گناه‌کار هم نباشید، اهمیتی برای آن‌ها ندارد و شما از زندان فدرال فرار کرده‌اید!

بازی از بالا روایت می‌شود و فوق‌العاده درگیر کننده و جذاب است. ممکن است برای رد گم کردن نیاز به دزدیدن ماشین‌ها شوید یا اینکه خانه‌های مردم را تمیز کنید، هر چه باشد خود را تادندان‌مسلح کنید که دستگیر نشوید و همچنین تبه‌کاران شرور را نیز به آن دنیا بفرستید. بازی پر از وقایع مختلف است و تصمیمات زیادی پیش روی شماست. Americam Fugitive ما را با موضوع کلیشه و قدیمی عدالت آشنا می‌کند و این بار عدالت از راهی قانونی به دست نمی‌آید و باید خودتان امور عدالتی شوید که باعث شده به زندان بیفتید. این بازی پر از صحنه‌های هیجان‌انگیز و تعقیب و گریزهای جذاب است و تجربه آن را اصلاً از دست ندهید.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Marvel vs Capcom Infinite - مارول در مقابل کپکم بینهایت برای PC

توضیحات : پارسی گیم

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
Processor: Intel Core2 Quad Q9550 (4 * 2830) / AMD Athlon X4 740 (4 * 3200) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 460 (1024 MB) / Radeon 7770 (1024 MB)
Storage: 2 GB available space

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
Processor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) / AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 750 (2048 MB) / Radeon R7 260X (2048 MB)
Storage: 2 GB available space


درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)