بهترین پچ PES 2019

امتیاز 4.33 ( 3 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

بهترین پچ PES 2019 ، چندی پیش کرک بازی PES 2019 منتشر شد.بازی PES 2019 که محبوبیت بالایی در بین گیمیر ها پیدا کرده است حال به مرحله اصلی خود یعنی انتخاب بهترین پچ PES 2019 رسیده است.همه ساله با انتشار نسخه های بازی PES گیمیر های به دنبال انتخاب و دانلود بهترین پچ برای بازی PES و امسال بهترین پچ PES 2019 میباشند.در این پست قصد داریم بهترین پچ PES 2019 نسخه PC و بهترین پچ PES 2019 نسخه PS4 را به شما معرفی کنیم.همراه برتر گیم در این مقاله گیمینگ باشید.

پچ

شرکت های مختلف بازی در دنیا و تیم های سازنده پچ برای بازی PES دست به کار میشوند. تا بهترین پچ PES را منتشر کنند.به نوعی انتشار بهترین پچ به یک فضای کاملا رقابتی تبدیل شده است. تا هر شرکتی و برندی پچ مخصوص به خود را منتشر کند و محبوبیت بالایی را کسب کند و بعدها بتواند از پچ خود به نوعی درآمد زایی داشته باشد.

بهترین پچ PES 2019

پچ های مختلفی برای بازی PES 2019 منتشر شده است.هر کدام به نامی و نوعی برای خود برند شده و محبوبیت بالایی دست و پا کرده اند.اما بهترین پچ PES 2019 را باید چگونه متوجه بشیم؟منبع دانلود پچ برای بازی PES سایت PES-PATCH میباشد .که تمامی سایت های ایرانی پچ های خود را از این سایت دریافت میکنند و برای دانلود در سایت ها خود منتشر میکنند.

pes 2019

بهترین پچ PES 2019 – حجم پچ

حال چگونه متوجه بشیم چه بچی بهترین پچ PES 2019 میباشد. حجم پچ ، حجم پچ یکی از بهترین نکاتی هست که میتوانیم متوجه بشیم آیا این پچ خوب هست یا خیر.به این نکته هم توجه کنید. پچ هایی که حجم بالایی هم دارند حتما بهترین پچ نیستند.اما در کل پچ هایی که حجم بالایی دارند پچ های خوبی بوده و میتوانید به آنها اعتماد کنید و دانلود نمایید.

نکته : برخی از پچ های بازی PES 2019 که حجم بالایی دارند. را توجه داشته باشید که در این فایل ها برای دانلود فایل هایی از پوشه DATA قرار دارد که این خود کلی به حجم پچ برای بازی PES می افزاید.

pes 2019

بهترین پچ PES 2019 – ویژگی های پچ

بخش اصلی و اساسی یک پچ که بتوانیم عنوان بهترین پچ  PES 2019 را رویش بگذاریم. ویژگی های آن پچ میباشد که برای آن عنوان شده است.یک پچ بسیار عالی باید تمامی نقاط ضعف یک بازی را رفع کرده باشد.وقتی میگوییم نقاط ضعف بازی PES 2019 قطعا منظور ما لایسنس لیگ ها نمیباشد. چون کمترین کاری که میتوان بر روی یک پچ انجام داد لایسنس لیگ ها میباشد.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Crash Bandicoot N Sane Trilogy برای PC

(لایسنس چیست ؟ لایسنس لیگ همان معتبر سازی لیگ ها میباشد که مثلا لیگ انگلیس کامل نیست. و اسامی نادرست است که در لایسنس اسامی تیم ها درست شده  لوگوی آنها اصلاح میگردد)

pes

پس نقاط قوت برای بهترین پچ  PES 2019 تکمیل بودن فیس های بازی میباشد.لباس تیم ها تکمیل باشد.کفش های بازیکنان درست شده باشد.بازیکنانی که خالکوبی دارند دارای خالکوبی باشند.صدای تشویق تماشاگران گزارشگر و کلی بخش دیگر که یک بازی را کامل میکند تکمیل شده باشد.

بهترین پچ PES 2019 – گرافیک پچ

یکی از مهمترین بخش هایی که یک گیمیر از بازی PES لذت میبرد گرافیک بازی است.وقتی گرافیک بازی شما فوق العاده بالا باشد نهایت لذت را میبرید و به نوعی موقع بازی کردن عشق میکنید.گرافیک بازی PES شامل چند بخش میشود مثلا مهمترین بخش چمن بازی میباشد که از صفر شروع بازی تا آخر شما با چمن بازی سروکار دارید پس باید یک چمن فوق العاده داشته باشید.یکی از ضعف های اکثر پج های بازی PES نداشتن چمنی خوب در حالت روز و آفتابی میباشد و چمن گیمیر را اذیت میکند.

بعد از اینکه چمن تکمیل بود گرافیک بعدی مربوط به حالت شب و روز و تورهای دروازه میباشد که باید خیلی به این نکته اهمیت بدهید.چون وقتی تور دروازه کیفیت خوبی نداشته باشد هنگامی که گل بزند و برخود توپ با تور یک لذت خاصی دارد که فقط گیمیرهای حرفه ای متوجه ای موضوع میشوند.

\]

بهترین پچ PES 2019 – آپدیت های پچ

بخش بعدی که باید برای انتخاب بهترین پچ PES 2019به آن توجه داشته باشید پچی را انتخاب کنید تا همیشه آپدیت های منظمی را منتشر کند.آپدیت های همانند نقل و انتقالات صحیح در نیم فقط و پایان فصل را منتشر کند.آپدیت هایی منظمی که فیس های بازیکنان کیت باشگاه ها و سایر بخش هایی که در دنیای واقعی بروز میشود را در پچ خود بروز کند. و مهمترین آپدیت که مربوط به دیتاپک میباشد را در پچ خود قرار داده باشد.

بهترین پچ ایرانی PES 2019

و میرسیم به بخش جذاب انتخاب بهترین پچ PES 2019 نسخه ایرانی ، لازم هست چند نکته و را در مورد پچ های ایرانی و پچ هایی که در سایت های ایرانی با عنوان نسخه بهترین پچ موجود برای PES 2019 با بهترین بچ موجود در دنیا برای PES منتشر میکنند را بدانید.اولا که تمامی این پج ها بر روی یک پچ نسخه خارجی پیدا میشود.

این مطلب را هم بخوانید  آنالیز بازی PES 2018

پچ هایی ایرانی اول بهترین پچ نسخه خارجی را انتخاب میکنند و به این نکته توجه دارند پچی را برگزینند که آپدیت های منظمی برای آن منتشر شود و سپس تغییراتی را بر روی آنها پیدا کرده و با عنوان بهترین پچ موجود برای PES در دنیا منتشر میکنند.حال شما فکر کنید پچ های نسخه های خارجی وجود نداشت آیا بازهم بهترین پج دنیا را داشتیم!!

\]

اما به نکته ای قابل تحسین برای پچ های ورژن های ایرانی باید اشاره کنیم که برخی از ادیتورهای خوب در ایران هستند که بخش تیم های ایرانی این بازی و تیم ملی ایران را تکمیل میکنند و فیس های بازیکنان ایرانی را میسازند و بر روی بازی پیاده میکنند که تنها بخش قابل توجه میباشد که باید به آن توجه داشت.چون در بخش پچ های خارجی بر روی تیم های ایرانی مانور داده نمیشود.

بهترین پچ PES 2019

و انتخاب بهترین پچ PES 2019،چون تازه بازی PES 2019 کرک شده است هنوز پچ ها زیادی برای آن منتشر نشده است.اما با توجه به گذشته پچ ها و نسخه های قبلی بازی PES میتوانیم بهترین پچ های بازی PES 2019 را متوجه بشویم چه پچی میباشد.ما برای این کار نام پچ و لینک آن پچ را از سایت منبع دانلود پچ در دنیا یعنی سایت PES-PATCH منتشر خواهیم کرد تا به دلخواه خود بهترین پچ را انتخاب کنید.

پچ

بهترین پچ PES 2019 برای PC

قطعا و به جرعت خواهیم گفت بهترین پچ ها برای بازی PES 2019  سه پچ بییشتر نمیباشد و سایر پچ ها هرچند امکانات خوبی داشته باشند اما آپدیت های درستی ندارند و یا در بازی با نقص هایی رو به رو خواهید شد و یا پشتیبانی خوبی برای شما ندارد.

بهترین پچ PES 2019 : پچ PTE  این پچ یکی از پچ های خوب و قدیمی میباشد برای دانلود این پچ اینجا کلیک کنید.

پچ

بهترین پچ PES 2019: پچ SMOKE ، پچ اسموک هم یکی از بهترین پچ های بازی PES میباشد که در ایران محبوبیت خوبی پیدا کرده است و دانلود بالایی دارد.خوبی این پچ به این میباشد که آپدیت های منظمی دارد و نصب افزونه بر روی آن راحت میباشد.برای دانلود اینجا کلیک کنید.

اسموک

بهترین پچ PES 2019: پچ Pesgalaxy  ، پچ گالکسی برای pes 2019 این پچ هم جزو پچ های قدیمی و جا افتاده برای بازی pes میباشد که شهرتی جهانی پیدا کرده است و سایت های ایرانی همچون یاس دانلود نیز ساپورت خوبی بر روی این پچ دارند.برای دانلود پچ گالکسی اینجا کلیک کنید.

این مطلب را هم بخوانید  تریلر رسمی PES 2020

گالکسی

بهترین پچ PES 2019 برای PS4

شناخت بهترین پچ PES 2019 نسخه PS4 ، شاید آنقدر به PC توجه میشود در این بین به نسخه PS4  بی مهری میشود. اما این را باید بدانیم که بهترین گیمیرهای بازی PES در ایران PS4 باز هستند.اگر به گیمنت های ایران مراجعه نمایید متوجه میشود که تنها بازی PES به صورت PS4 اجرا میشود و شاهد PC نمیباشید.

پس میخواهیم بهترین پچ PS4  برای PES 2019 را به شما معرفی کنیم.کنسول PS4 در نوع پچ کمی با PC متفاوت میباشد. اما از نظر امکانات همانطور که در بالا هم گفته شد فرقی ندارد باید ویژگی های اساسی را داشته باشد و آپدیت شود هرچند آپدیت های پچ ها PS4 کمی دیر به دیر منتشر میشود.

\]

پچ Complete منتشر شده توسط Nicoultras یکی از بهترین پچ های بازی PES 2019  برای PS4 میباشد که منتشر شده است.شما میتوانید این پچ عالی را با کلیک در اینجا دانلود نمایید و بر روی بازی خود نصب کنید و نهایت لذت را ببرید.

دانلود پچ pes 2019 برای ps4، بهترین پچ pes 2019 برای ps4، پچ pes 2019، دانلود پچ ۲۰۱۹ برای pes 2017 کم حجم، دانلود پچ pes 2019

نیجه گیری :

خب تا به اینجا ما تمامی ویژگی هایی که یک پچ خوب باید داشته باشد به شما معرفی کردیم تا شما بهترین پچ بازی PES 2019 را داشته باشید.توجه کنید گول ویژگی های زیاد در یک پچ و یا حجم پچ را نخورید چون در معرفی پچ توضیحات زیادی گفته میشود اما وقتی دانلود و نصب کنید آن چیزی که مد نظر شماست نمیباشد.

اما بازهم پچ های بازی PES به صورت سلیقه ای میباشد کاربر و گیمیری هست که پج اسکوک نهایت لذت را میبرد و اصلا به پچ PTE علاقه ای ندارد.باید به این گیمیر ها احترام گذاشت پچ مورد علاقه آنهارا در این نوع بازیها تهیه کرد.امیدواریم از این مقاله گیمینگ برتر گیم نهایت استفاده را برده باشید.

در صورت نقد در بخش دیدگاه های زیر این پست دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید.

منبع : برتر گیم

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۴۳ (۱۴ رای)