دانلود بازی DiRT Rally 2.0 برای PC

امتیاز 5.00 ( 2 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

بازی DiRT Rally 2.0 یک بازی بی نظیر برای عاشقان سرعت.اگر دوست دارید با نهایت سرعت در جاده های خاکی رانندگی کنید و بدون هیچ مرزی رکوردهای خود را بشکنید بازی DiRT Rally 2.0 بهترین پیشنهاد به شما میباشد.بازی ماشین DiRT Rally 2.0 برای کامپیوتر یکی از بهترین بازیهای سرعتی ریسینگ میباشد که در سبک آفرود ساخته شده است.شما هم اکنون میتوانید این بازی زیبا را از سایت برتر گیم دانلود نمایید.

بازی DiRT Rally 2.0

توضیحات بازی DiRT Rally 2.0 برای PC

تمام گیم پلی بر اساس مسابقه و رالی برپاشده است و بازیکنان در مسابقات زمان‌دار و شرایط سخت آب و هوایی به رقابت می‌پردازند. بازی شش شهر بزرگ را در خود جا داده است و توسعه‌دهنده بازی به دنبال افزایش تعداد این شهرها توسط بسته‌های الحاقی است. باید بگوییم که توسعه‌دهنده در ساخت ماشین‌ها خساست به خرج نداده است و شاهد ۵۰ مدل خودرو مختلف هستیم و مسابقات بزرگی مانند FIA در Dirt Rally 2.0 گنجانده‌شده است. بازی نسبت به نسخه اول خود، سیستم مدل‌سازی آب‌وهوا را اضافه کرده است و حالا باید در شرایط آب و هوایی سخت و گل‌ولای نیز به مسابقه بپردازیم. جالب است که هر چه تعداد ماشین‌ها روی پیست بیشتر باشد، خرابی وارده نیز بیشتر خواهد شد و کار راننده نیز به همان میزان سخت‌تر. صدمات وارده به ماشین تنها به‌صورت بصری نخواهد بود و موتور و سیستم تعلیق ممکن است توسط تصادفات کاملاً از کار بیافتند.

یکی از بخش‌های جذاب بازی My Team است که نسبت به نسخه‌های پیشین خود تفاوت زیادی داشته است. در این بخش باید متخصصانی برای تعمیر خودروهای خود به کار بگیرید و البته در لیگ‌های مختلف مسابقه دهید و تیم خوبی برای قهرمانی بسازید. تصمیمات استراتژیک تمام داستان شما را رقم خواهند زد و مثلاً انتخاب یک تایر نرم‌تر ممکن است در آخر به قهرمانی شما بینجامد. CodeMasters قول داده است که راهنمایی‌های بیشتری را در این زمینه منتشر کند و درنتیجه همه می‌توانند نتایج خوبی بگیرند.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Car Mechanic Simulator 2018 برای PC

منبع : پارسی گیم

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64bit versions of Windows® ۷, Windows® ۸, Windows® ۱۰
Processor: AMD FX4300 or Intel Core i3 2130
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD HD7750 or NVIDIA GTX650Ti
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible soundcard

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64bit versions of Windows® ۷, Windows® ۸, Windows® ۱۰
Processor: AMD Ryzen 5 2600X or Intel Core i5 8600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD RX Vega 56 or NVIDIA GTX 1070
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible soundcard

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۵ (۲ رای)