تحلیل دانلود بازی Ballz برای اندروید

امتیاز دهی به این نوشته

بالز

بازی Ballz همیشه دیدم که بیشتر افراد به صورت روزانه با مترو یا اتوبوس برای رفتن به محل کار، مدرسه یا دانشگاه در حال گذراندن وقتهستند در این زمان فعالیت خاصی انجام نمی‌دهیم. اگر بخواهیم از کارهای مفیدی مثل کتاب خواندن بگذریم، یکی از کارهاییکهدر مترو می‌توان انجام داد انجام گوش کردن به یک موزیک زیبا (جوری که با هندسفری کسی که کنارمونم هست بتونه بشوهاینقدر بلند باشه صداش 😉  یا تماشای یه فیلم با گوشی یا اینکه یک بازی زیبا نصب کنیم با گوشیمون بازی کنیم.شما میتوانید این بازی اندرویدی را از برتر گیم دانلود نمایید.

توضیحات

قطعا خیلی از ما افراد مخصوصا در پایتخت دیدم در مترو و یا بی آرتی افرادی هستند دارن باگوشی یه بازی میکنند که یه توپ میاد میره میزنه همه چیو خراب میکنه و جوری بازی میکنند انگار فینال جام جهانی دارن نگاه میکنند همراه با هیجان خب این بازی اسمش هست Ballz برای شرکت Ketchapp هست که قطعا کسانی که با این شرکت آشنا باشند با بازی های این شرکت هم آشنا هستند که بهترین بازی های اندروید و ای او اس را منتشر میکنداین بازی از لحاظ گرافیکی در دسته‌بندی ساده‌ترین بازی‌های موبایل قرار می‌گیرد.

بلاک‌ها با توجه به مقاومتشان در برابر توپ رنگ‌آمیزی شده‌اند تا با یک نگاه کلی به صفحه بتوانید وضعیت بلاک‌ها را تشخیص دهید و دیگر نیازی به دیدن عدد تک‌تک مربع‌ها نخواهد بود. دایره‌های سفید یک توپ به مجموعه توپ‌های شما اضافه می‌کنند و دایره‌های توخالی سبزرنگ، امتیازهایی هستند که می‌توانید با آن‌ها رنگ‌های مختلفی برای توپ‌های خود خریداری کنید. بازی از خرید درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند تا بتوانید تبلیغات بازی را که چندان هم مزاحم نیستند حذف کنید. اگر هم بخواهید امتیاز خودتان را با دوستانتان مقایسه کنید، می‌تواند با حساب گوگل یا اپل خود وارد بازی شوید در قسمت امتیازات، رتبه‌بندی و بالاترین امتیازها را مشاهده کنید.

قطعا پیشنهاد میشه این بازیو یه بار تست کنید مخصوصا کسانی که بیشتر وقت خود را در سفر هستند و دارین دوستانی که دارن باهم صحبت میکنند رکوردت چند هست تو این بازی چقدر امتیاز داری و از این جور چیزا حالا وقتشه خودتون شروع کنید و روشونو کم کنید و امتیاز بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Crash of Cars v1.2.22 برای اندروید