دانلود بازی God of War برای PS4

امتیاز دهی به این نوشته

خدای جنگ

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و دانلود بازی God of War برای PS4 منتشر شد. بازی God of War برای PS4 که در چند ماه پیش در فضای مجازی غوغایی به پا کرده بود و با تریلر ها و دمو های فوق العاده و هیجان انگیر باعث میشد تا هواداران این بازی برای انتشار بازی God of War لحظه شماری کنند.بازی های خدای جنگ بسیار معروف هستند و بیشینه ای ۱۳ ساله دارند.و هر زمان که نسخه ای جدید از این بازی رونمایی میشد تحولی در دنیای گیم به وجود میاورد.نسخه ۲۰۱۸ بازی God of War چهارمین نسخه از سری بازی های خدای جنگ میباشد.هم اکنون میتوانید بازی God of War را برای PS4 از برتر گیم دریافت نمایید.

توضیحاتی در مورد بازی خدای جنگ

نسخه چهارم و ۲۰۱۸ بازی God of War یکی از بهترین نسخه های در این بازی میباشد و شاید بتوان گفت محبوبترین بازی در سال باشد.داستان بازی خدای جنگ در مورد شخصیتی به نام کریتوس میباشد که از نسخه های قبلی بوده و الان بزرگ شده و دارای فرزند میباشد و کریتوس قدرتی بسیار دارد؛بازی خدای جنگ دنباله ی نسخه های سری قبل این بازی میباشد و مشکلاتی در مورد کریتوس به وجود میاید که شما باید آنها را برطرف کنید.

نکات برجسته بازی خدای جنگ این میباشد که داستانش غیر قابل پیش بینی میباشد و شما طی یک اتفاقاتی پیش میروید.

نکته برجسته در این بازی گرافیک و کیفیت فوق العاده آن میباشد که در نوع خوب بی نظیر میباشد.اما برجسته ترین ویژگی آن دوربین بازی میباشد که در حالت اول شخص قرار دارد یعنی تماما بر روی کریتوس زوم است و اینجوری کنترل بالاتری به بازی دارید.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Fortnite برای PS4

 

god of war

 

میتوانید برسی کامل بازی را اینجا مطالعه نمایید.

نکاتی در مورد بازی God Of War

  • گرافیک فوق العاده
  • هیجان بسیار بالا در بازی
  • موزیک ها و صداهای منحصر به فرد
  • داستانی زیبا و جذب کننده
  • مبارزات عالی
  • تکنیک های منحصر به فرد
  • آزادی عمل بالا در مبارزات
  • و کلی امکانات که باید در بازی آنهارا به عینه مشاهده کنید.

برتر گیم : پیشنهاد میشود اگر توانایی بازی God Of War  را دارید حتما این بازی را تست کنید تا نهایت لذت از یک بازی را بتوانید ببرید.بازی God Of War  به قدری چشم نواز هست که صفر تا صد بازی شمارا کاملا جذب کند.

توجه کنید بازی ریجن شماره یک میباشد (نگرانی از بابت شماره ریجن نداشته باشید بر روی سایر شماره های کنسول ها اجرا میشود.)

 

تریلر بازی خدای جنگ

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۴ (۱ رای)