دانلود بازی Wolfenstein II: The New Colossus برای PC

امتیاز 2.00 ( 1 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

Wolfenstein II: The New Colossus

بازی کامپیوتری Wolfenstein II: The New Colossus معروف به ولفنشتاین ۲: غول جدید برای نسخه PC منتشر شد.همیشه بازی های ولفنشتاین جزو بازی های برتر تفنگی و اکشن بوده و طرفداران خاص خودشو تو ایران داشته،داستان بازی در سال ۱۹۶۱ در آمریکا روایت میشود که ادامه داستان سری قبلی این بازی میباشد گیمیر در بازی در نقش بلازکوویچ میباشد که هنگام شروع بازی بر روی ویلچز قرار دارد و باید با یک اسلحه شروع به حمله نمایید و داستان به جاهایی پیش میرد که با انواع اسلحه ها باید دشمن های خود نازی هارا نابود کنید.برتر گیم نسخه FitGirl کامل و فول آپدیت بازی ولفنشتاین را برای دانلود منتشر کرده است.

بلازکوویچ که توسط گروهی به رهبری Frau Engel یعنی زن شیطان‌صفتی که احتمالا از مراحل گوناگونی از بازی قبلی وی را به یاد دارید محاصره شده، از همان ابتدای بازی مجددا به همگان نشان می‌دهد که چرا رسانه‌های نازی، «بیلی وحشتناک!» (Terror Billy) خطابش می‌کنند. شخصی که به گفته‌ی آن‌هایی که بخش‌هایی از بازی را تجربه کرده‌اند، روی ویلچر شبیه به فرشته‌ی مرگی می‌شود که بال‌هایش را بریده‌اند اما هنوز چیزی از قدرتش کاسته نشده! در این بخش از بازی، مخفی‌کاری، المان‌های اکشن، شلیک‌های مداوم و استفاده از همه‌چیز برای کشتن دشمنان، به وفور یافت می‌شود و ماجرا تا آن‌جایی ادامه پیدا می‌کند که Frau Engel پروتاگونیست‌مان را محاصره کرده و حتی وی را تهدید به کشتن دوستانش می‌کند.

توضیحات: زومجی

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Wolfenstein II: The New Colossus

  • ویندوز: Win7, 8.1, or 10 64-Bit
  • سی پی یو: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X or Intel Core i7-4770
  • رم: ۱۶ GB RAM
  • گرافیک: Nvidia GTX 1060 6GB/AMD Radeon RX 470 4GB or better
  • فضا: ۵۵ GB available space
این مطلب را هم بخوانید  سونی و قول یک بازی ترسناک برای PS5

 

 پیشنهاد میشه اگه عاشقه بازی های تفنگی و اکشن هستین و دلتون میخواد با اسلحه های بزرگو یا عالی تیراندازی کنید حتما بازی Wolfenstein II: The New Colossus را بازی کنید که کلی هیجان بهتون میشده مخصوصا موسیقی های متن فوق العاده که در تمام دنیا معروف شده است شمارا جذب بازی خواهد کرد. 🙂

 

تریلر بازی Wolfenstein II: The New Colossus

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰.۵ (۲ رای)