بهترین بازی ریسینگ سال ۲۰۱۸ – بازی Forza Horizon 4

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

بازی Forza Horizon 4 ، بهترین بازی ریسینگ سال ۲۰۱۸ ، با نزدیک شدن به پایان سال میلادی ۲۰۱۸ کم کم آمار بازیهای رایانه ای و کنسول منتشر میشود.بازیهای مختلفی در این سال منتشر شده است که هرکدام به نوبه خود یک انقلابی در دنیای گیم ایجاد کرده اند.از رقابت شدید بازیهای فوتبال مانند PES  و FIFA گرفته تا بازی های اکشن ماننده کال آف دیوتی و غیره.در این مقاله گیمینگ همراه برتر گیم باشید.

بازی Forza Horizon 4

این بار رقابت شدید بین بازیهای ریسینگ یا همون رالی ماشین ها را بازی Forza Horizon 4 برد.این بازی پرمخاطب ترین بازی در سال ۲۰۱۸ شد.بازی فورزا هرایزون ۴ یکی از معروفترین بازیهای ریسینگ میباشد که دارای گرافیک فوق العاده بوده و هر گیمیری را ساعتها پای خود میخکوب میکند.

گیمیرهای بازیهای ریسینگ گیمیرهای خاصی میباشد.گیمیرهایی که دوست دارند در وحله اول بازی آنها دارای گرافیک فوق العاده ای داشته باشد.برای مثال بازی Forza Horizon 4 دقیقا همان بازی است که میتواند تمامی انتظارات یک گیمیر را برآورده کند.این بازی تمامی استانداردهای جهانی یک بازی را کسب کرده است.

بازی Forza Horizon 4

شاید کسی که هیچ اطلاعی از بازیهای رایانه ای و یا PS4 نداشته باشد تصویری و یا ویدویی از این بازی را ببیند در اولین دید فکر کند که دارد یک فیلم واقعی را مشاهده میکند.آنقدر بازی Forza Horizon 4 زیبا و گرافیکی بوده که ساعتها از آن تعریف کنیم کم میباشد.

ویژگی های بازی Forza Horizon 4

بازی Forza Horizon 4 یکی از قابلیت های جذاب آن حالت آنلاین دونفره و تک نفره اش میباشد.شما با دوستانی که در بازی های ریسینگ کری خاصی دارید میتوانید با بازی Forza Horizon 4 سطح یک دیگر را بسنجید و از بازی خود لذت ببرید و به نوعی به کری های خود پایان دهید.

این مطلب را هم بخوانید  بازی GTA V پرفروش‌ترین بازی تاریخ

این بازی در چندین حالت روز ، عصر ، شب قابل اجرا است.و همچنین حالت بارانی و برفی در این بازی فعال میباشد.شما در شرایط جاده ای مختلف میتوانید سطح رانندگی خود را بسنجید و ببینید چقدر حرفه ای میباشید.قطعا رانندگی در برف با سرعت بالا کاره هر کسی نمیباشد آیا شما میتوانید؟!

بازی Forza Horizon 4

۴۵۰ ماشین در بازی Forza Horizon 4

شاید برای شما قابل باور نباشد که ۴۵۰ ماشین از برند های مختلف در بازی Forza Horizon 4 برای شما قابل درسترس باشد.یکی از آرزوهای هر گیمیری این است که با انواع و اقسام مدل های ماشین رانندگی کرده و نهایت سرعت را تجربه کند.پس در بازی Forza Horizon 4 شما هیچ محدودتی ندارید.

صدای اگزوز ماشین ها در بازی Forza Horizon 4 یکی از بهترین بخشهای بازی است.به گفته سازندگان این بازی در صدای اگزوز ماشین ها از روی ورژن واقعی آنها برداشته شده است این یعنی یک رویا برای گیمیر.زیبایی کار صدای اگزوز در بازی Forza Horizon 4 وقتی معلوم میشود که شما نهایت قدرت موتور را در دنده یک به رخ بکشید.

بازی Forza Horizon 4

جاده ها در بازی Forza Horizon 4

بخش جذاب جاده ها در بازی Forza Horizon 4 ، شاید ماننده یک رویا باشد برای شما رانندگی در جاده های کویری و یا رانندگی در مسیرهای کوهستانی دارای برف و پیچ های شدید.این رویا در بازی Forza Horizon 4 محقق شده و شما میتوانید در هر مسیری که مد نظر شماست وارد شده و رانندگی کنید.

زیبایی کار وقتی معلوم میشود که در فصل پاییز در جاده ای جنگلی با نهایت سرعت حرکت کنید و برگهای زرد کف جاده از سرعت زیاد شما پخش هوا شوند.این جمله را یک گیمیر بازی ریسینگ همانند بازی Forza Horizon 4 متوجه میشود.اگر بازی Forza Horizon 4 را تست میکنید حتما تمامی جاده هارا حداقل یک بار رانندگی کنید.

این مطلب را هم بخوانید  راهنمای خرید PS4 - سونی

بازی Forza Horizon 4

بازی Forza Horizon 4 یا Need For Speed

قطعا این دو بازی را میتوان به عنوان بهترین بازیهای تاریخ در زمینه بازیهای ریسینگ نام برد که با یک دیگر رقابت بسیار شدیدی دارند.مخصوصا در سالهای گذشته که هر کدام گرافیک بازی خود را به شدت بالا برده و امکانات زیادی را به آن افزوده است.اما بازی Forza Horizon 4 با بازی Need For Speed  از جهانی کاملا متفاوت است.

بازی جنون سرعت جزو محبوبترین بازیهای ریسنیگ تاریخ بوده که مخاطبان زیادی در دنیا دارد.این بازی کاربران زیادی داشته و همیشه در سبک بازی خود جزو بهترین هاست.اما این بازی نسبت به بازی هرایزون ۴ دارای تفاوت هایی میباشد.برای مثال شما در بازی ندفور اسپید نمیتوانید همه ماشین هارا داشته باشید و یا مسابقات خاصی را برگزار کنید.در صورتی که این امکان در بازی Forza Horizon 4 برای شما قابل انجام است.

بازی Forza Horizon 4

ماشین شاسی بلند در بازی Forza Horizon 4

یکی از بهترین ماشین هایی که در بازی ماشین مسابقه ای موجود است.ماشین های شاسی بلند است.عشق این ماشین ها وقتی برای گیمیر مشخص شده است که در هنگامی که جاده داری سراشیبی باشد هنگام خروج از سراشیبی و جایی که جاده دارای شکم است بتوانند پرش کنند این یعنی اوجه لذت برای گیمیر.

پس سعی کنید در انتخاب ماشین شاسی بلند خود در بازی Forza Horizon 4 یکی از بهترین ماشین هارا انتخاب کنید تا نهایت لذت هیجان را ببرید.ماشین هایی که دارای شاسی بلندتری باشید برای گیمیر لذت بیشتری دارد و میتوانند بیشتر با آن مانور دهند. مخصوصا در جاده های نامناسب.

بازی Forza Horizon 4

صداگذاری در بازی Forza Horizon 4

دیگر بخش جذاب دربازی جذاب فورزا نوع صداگذاری میباشد.صداگذاری شامل چندین بخش میشود که مهمترین بخش آن موزیک های بازی است.موزیک های جذابی که هم در هنگام رانندگی برای شما قابل پخش است و هم اینکه وقتی در منوهای بازی در حال چرخش هستید.

این مطلب را هم بخوانید  چگونه به یک گیمر حرفه ای تبدیل شویم

وقتی مسابقات شما به بخش های حساس خود برسد ریتم موزیک ها تندتر شده و شدت بیشتری پیدا میکند و هیجانی چندین برابری را به گیمیر منتقل میکند.شما وقتی دارید با ماشین خود در بازی Forza Horizon 4 با نهایت سرعت رانندگی میکنید موزیک بازی به همان نسبت هیجان انگیز خواهد شد.

بازی Forza Horizon 4

رنگبندی در بازی Forza Horizon 4

بخش گرافیک و رنگبندی در این بازی ریسینگ جزو مهمترین بخشها میباشد.اگر برای شما گرافیک بازی خیلی مهم باشد و به جزییات توجه داشته باشید.قطعا به این رنگبندی ها توجه خواهید داشت.شما میتوانید کاملا کیفیت این رنگبندی را در مسیر جاده به خوبی مشاهده کنید.

برای مثال وقتی در مسیر آفتابی در شهر درحال عبور هستید نور آفتاب را به خوبی در مسیر جاده و بر روی برگ های درختان و یا ساختمان های اطراف مشاهده خواهید کرد.در این بازی به خوبی به تمامی جزییات پرداخته شده است و میتوانید از تمامی بخش ها لذت ببرید.

بازی Forza Horizon 4

حجم بازی Forza Horizon 4

قطعا میدانید یک بازی خوب و گرافیکی دارای حجم بالایی هم است. بازی Forza Horizon 4 با توجه به گرافیک بسیار بالا و وجود بخش های بسیار زیاد و ماشین ها زیاد دارای حجم بالایی میباشد.حجم این بازی گیگ به صورت دانلودی است که میتوانید دانلود کنید و نصب نمایید.

منبع این مطلب : سایت برتر گیم

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۳ رای)