بهترین بازیها در سفرهای گروهی چیست؟

امتیاز دهی به این نوشته

تفریح و بازی دو بخش جدا نشدنی از زندگی هر آدمی میباشد. قطعا تمامی ما طی بخش هایی از زندگی خودمان به ویژه دوران کودکی و نوجوانی را به بازی کردن پرداختیم و در سنین بالاتر علاقمند به سفر و تفریح شدیم پس این دو بخش غیرقابل جدا شدن از زندگی انسان میباشد. حالا در سفرهایی ود کارهایی را انجام میدیم که سرگرم شویم اما برخی از بازیها هستند که در سفرهای خود به شدت میتوانیم سرگرم شویم و لحظات بسیار شادی را داشته باشیم. همچنین میتوانید در تورهای سایت مودینگ تراول شرکت کنید و بهترین خاطرات را برای خود و دوستان خودتان رقم بزنید.

بازی طناب کشی

یکی از بهترین بازیهایی که میتوایند در تور گروهی ارزان با همسفران خود انجام دهید بازی طنابکشی میباشد که هیچ زمانی این بازی در دنیا از مود نخواهد افتاد. بازی طنابکشی همیشه مورد توجه بوده است و یک بازی قدیمی میباشد که افراد زیادی همیشه به این بازی علاقمند بوده اند و هیجان بسیار خوبی را به گروه منتقل میکند. این بازی جمله بازیهایی میباشد که با ۴ نفر هم میتوانید انجام دهید اما هرچه تعداد بیشتر باشد قطعا لذت بیشتری خواهید برد.

طنابکشی-بازیهای-گروهی

بازی خندیدن ممنوع

این بازی واقعا جالب است و شما در منازل خود هم میتوایند انجام دهید. اما سبک گروهی آن خیلی هیجان انگیز بوده و بسیار خنده دار است. شما در این بازی میتوانید حدودا دو گروه ۵ نفره شوید و یک گروه در یک جا بنشینند و نباید بخندند و گروه دیگر در رو به روی آنها مشغول کارهای خنده دار شوند و هرکسی که اول خندید میسوزد و تا اینکه یک نفر باقی بماند و اون شخص برنده است و این بازی بسیار بازی شادی هست که در سفرهای گروهی میتوانید بازی کنید.

این مطلب را هم بخوانید  اخبار بازی PES 2019 + تصاویر جدید اضافه شد

صندلی موزیکال

بازی صندلی موزیکال

یک بازی نستالژیک که برای همه ما جالب میباشد و قطعا با آن آشنایی دارید. در این بازی شما چند صندلی را میچینید در کنار هم و افراد باید به دور آن بچرخند و هر زمانی که موزیک قطع شد باید افراد بر روی صندلی بنشیند و هر وقت کسی نتواند بنشیند او میسوزد و تا وقتی که یک نفر باقی بماند.


درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)