دانلود بازی Monster Jam Steel Titans برای PC

امتیاز دهی به این نوشته

بازی Monster Jam Steel Titans ، اگر عاشق بازی های ماشینی هستین که رویش توپ و تفنگ وصل هست این بازی دقیقا همان چیزی هست که دنبالش هستید.بازی Monster Jam Steel Titans برای کامپیوتر یکی از جدیدترین بازیهای منتشر شده از سری بازی های مسابقه ای توسط شرکت THQ Nordic GmbH منتشر شده است.

شما در بازی Monster Jam Steel Titans میتوانید کلی هیجانات خود را خالی کنید.میتوانید از روی موانع پرش کنید و با نهایت سرعت در مسیر مورد نظر رانندگی کنید و در نهایت بزنید به مانع!این ماشین های غول پیکیر به نوعی میباشند که هر کسی دوست دارد با آنها رانندگی کند.لاستیک های بزرگ و رنگ و شمایل خاص که هر گیمیری را جذب خود میکند.دیگر از صدای اگزوز آنها برایتان نگوییم.

توضیحات بازی Monster Jam Steel Titans

شاید برایتان جالب باشد که ژانر بازی ماشین غولآسا برای ۲۵ سال است که وجود دارد و در این مدت تفاوت زیادی در محتوای این بازی‌ها شاهد نبوده‌ایم. Monster Jam Steel Titans در ابتدا یک محیط بزرگ برای تمرین در اختیارتان قرار می‌دهد و می‌توانید هرچقدر دلتان بخواهد گاز دهید و از روی موانع مختلف بپرید و این ماشین غول‌آسا را به هوا بپرانید. از بخش‌های مختلف بازی می‌توان به حالت Career اشاره کرد که می‌توانید از صفر شروع کنید و با شرکت در مسابقات مختلف، راه خود را به سمت مقام اول بازکنید. مودهای مختلف دیگری مانند حالا آزاد وجود دارند که هر چه دل‌تنگتان بخواهد را می‌توانید در محیط بازی اجرا کنید و با شنیدن صدای موتور غول‌آسای این کامیون‌ها کیف کنید.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی War Hunter برای PC

سروکله زدن با این غول‌ها کمی سخت‌تر از راندن پراید است و باید واقعاً فیزیک آن‌ها را درک کنید و ممکن است کمی در دور زدن‌ها مشکل داشته باشید. حرکات نمایشی بخشی است که نمی‌توان به این آسانی از این ژانر جدا کرد و اولین دفعه که با آن ماشین غول، پشتک می‌زنید، برای همیشه در ذهنتان حک خواهد شد. البته دقت کنید که قبل از آن به‌خوبی دور بگیرید که سرعت مهم‌ترین مسئله در زمینه حرکات نمایشی است و مبادا یک‌دفعه پخش زمین شوید و باعث خنده حضار شوید. گرافیک بازی در نوع خودش قابل‌قبول است و موسیقی راک دهه ۵۰ آمریکا نیز یار شفیق شما در هنگام پشتک زدن و گرفتن امتیاز است.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit
Processor: AMD / Intel dual core with 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Intel HD 530 or Geforce GTX 460 or Radeon HD 6670 with 2 GB of VRAM or equivalents
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Microsoft Windows 7/8/10 64-bit
Processor: AMD / Intel Quad Core with 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 970 or Radeon R9 390 with 4 GB of VRAM or equivalents
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)