اخبار بازی PES 2019 + تصاویر جدید اضافه شد

امتیاز دهی به این نوشته

PES 2019

PES 2019 شاید چیزی فراتر از یک بازی رایانه ای ، اخباری چندی پیش از بازی PES 2019 منتشر شد که در دنیا غوغایی به پا کرد اون چیزی که از خبرها میشه فهمید فقط باید برای منتشر شدنش لحظه شماری کرد و البت چیزی که باعث ایجاد حواشی زیاد درورو بر بازی Pro Evolution Soccer 2019 شد این بوده که در یک جمله «انتشار PES ۱۹ یعنی پایان بر سلطه FIFA » در این مقاله اختصاصی سایت برتر گیم ما اخبار و تمامی حواشی بازی PES ۱۹ را همراه با ویدیوی ها و تصاویر منتشر شده از این بازی محبوب را در اختیار شما کاربرات بازی کامپیوتری خواهیم گذاشت باما همراه باشید.

بازی PES در کشورمان ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و جزو محبوبترین بازی ها نزد گیمیر ها محسوب میشود.این بخش شامل اخبار PES ۱۹  میباشد.

فوتبال به قدری در ایران فراگیر شده است که دیگه بازی کامپیوتری و کنسول و حتی اندروید این بازی جایه خود دارد. محال است گیمیری باشید حتی در سطح مبتدی اسمی از بازی PES یا FIFA را نشیده باشید.

محبوبیت بازی PES بیشتر به خاطر ادیت ها و افزونه های و اپدیت های اختصاصی میباشد که همیشه به صورت مرتب و روزانه برای این بازی منتشر میشود.

PES از سال ۲۰۱۴ کاملا تغییر سنت داد و به سمت حرفه ای شدن و تغییر گرافیک رفت تا جایی که در برای نسخه ۲۰۱۸ این بازی شاهد یکی از بهترین های این نسخه از طرف شرکت کونامی بودیم.اما برای نسخه ۲۰۱۹ بازی PES انتظارات فراتر از چیزی که فکر میکنیم رفته است و در واقعیت هم همینطور میباشد.در بازی PES 2019 ما شاهد بهترین نسخه منتشر شده از سوی شرکت

کونامی خواهیم بود.


اخبار تا تاریخ ۳۱ تیر ۹۷

 • تیم اینترمیلان برای PES 2019 لایسنس شد

شرکت کونامی رسما از اینترمیلان ایتالیا به عنوان یکی از پارتنر های این بازی رونمایی کرد.

اینترمیلان

 • تیم موناکو برای PES 19 لایسنس شد.

شرکت کونامی رسما از موناکو فرانسه به عنوان یکی از پارتنر های این بازی رونمایی کرد.

این مطلب را هم بخوانید  تاثیر قیمت دلار در خرید بازی و سیستم گیمینگ

موناکو

شایعه ای از سیستم مورد نیاز برای PES 19 منتشر شد که در روز های گذشته بسیار خبر سازده بوده است.در تصویر زیر سیستم مورد نیاز برای PES 19 را مشاهده میکنیم

سیستم PES 19

 

 • تیم های موجود در دمو PES 19

کونامی از تیم های موجود در PES 2019 رونمایی کرد.

دمو PES 19

در بخش زیر تصاویری جدید از بازی PES 19 را مشاهده خواهیم کرد

[accordion dltitle=”تصاویر جدید PES 2019 ” ]

 

مسترلیگ PES 19

فرانسه در PES 19

ورزشگاه PES 19

شالکه

تیم کلاسیک PES 19

گرافیک

مسی در PES 19

 

[/accordion]


اخبار تا تاریخ ۱۵ تیر ۹۷

 • فسخ قرارداد کونامی با باشگاه دورتمند آلمان

شرکت کونامی رسما اعلام کرد برای PES 2019 برنامه ای خاص برای باشگاه دورتمند نخواهد داشت و این تیم لایسنس نخواهد شد و ورزشگاه این تیم احتمالا از بازی و لیست ورزشگاه های موجود حذف خواهد شد.(این فسخ قرارداد به صورت یکطرفه از سمت تیم دورتمند رخ داده است)

 • ثبت قرار داد جدید کونامی با باشگاه شالکه ۰۴ آلمان

شرکت کونامی در پی حذف و فسخ قرار داد خود با باشگاه دورتمند رسما اعلام کرد برای نسخه ۲۰۱۹ این بازی با باشگاه شالکه آلمان قرار داد بسته است و این تیم رسما لایسنس خواهد شد و خبر بهتر اینکه ورزشگاه این تیم فلتینس آرنا یکی از بهترین ورزشگاه های آلمان نیز به بازی اضافه خواهد شد.

 • ثبت قرار داد با تیم والنسیا اسپانیا

شرکت کونامی بعد از ثبت قرار داد با تیم شالکه نیز اعلام کرد با تیم والنسیا رسما قراردادی برای نسخه PES 19 امضا کرده است و این تیم نیز به صورت ویژه لایسنس خواهد شد.

 • رونمایی از چهره جدید بازیکنان کلاسیک در PES 19

کونامی در طی یک ویدیویی رسما از چهره برخی بازیکنان کلاسیک در این بازی رونمایی کرد.

 

بازی PES 2019

 


توضیحات بازی PES 2019

 • لایسنس تیم های در PES 2019

چندی پیش در فروشگاه پلی‌استیشن هنگ کونگ شاهد اسم بازی PES 2019  بودیم و سایت Evo-Web هم اطلاعاتی از این بازی را منتشر کرد که یکی از مشکلات این بازی یعنی لایسنس لیگ ها برطرف خواهد شد.

لایسنس در PES 2019 یعنی اصلاح نام و آرم لیگ ها و تیم هایی که مشکل داشتند برای مثال لیگ آلمان و انگلیس مشکل داشت و به نوعی لیگ جعلی میگفتند که در نسخه ۲۰۱۹ بازی Pro Evolution Soccer شاهد برطرف شدن این مشکل خواهیم بود که عالیه 🙂

این خبری که منتشر شد PES 2019 لایسنسش خواهد شد شاید بهترین خبر برای ما گیمر ها و به نوعی خبر خوب و بد برای ادیتور های این بازی میباشد که بزرگترین مشکل تمامی این گیمیر ها برطرف شده است و دیگر منتظر پچ ها و ادیت های این بازی نخواهند بود (البته یه PES و یک ادیت و پچ و فیس هاشو و غیره که لذت ببریم 🙂  )

 • کیفیت ۴K در PES 2019

نسخه ۲۰۱۹ این بازی از نظر گرافیک و کیفیت تصاویر پیشرفت بسیار خوبی خواهد داشت و این بازی از فناوری HDR و رزولوشن ۴K پشتیبانی خواهد کرد.

 • مستر لیگ در PES 2019

همانطور که از اخبار میتوان متوجه شد مستر لیگ در بازی PES 19 بسیار بهبود پیدا کرده است و به واقعیت بیشتر تبدیل شده است و سیستم نقل و انتقالاتی بازی از کیفیت بسیار خوبی داراست

دیگه به این راحتیا نمیتونیم مسی و رونالدو رو بخریم و یا بفروشیم 🙁

 • انیمشین در بازی PES 2019

گرافیک و نوع حرکت و تکنیک ها بازیکنان و شادی بعد گل ها و صداهای موجود ورزشگاه و کیفیت فیس و موی بازیکنان در بازی PES 19 بسیار بهبود یافته است.

 • My Club در بازی PES 2019

در بخش My Club بازی PES 2019، شاهد تغییرات زیادی خواهیم بود و همه بخش های این قسمت از نحوه به خدمت گرفتن بازیکنان و سایر قسمت ها تغییر کرده است.

 • گزارشگران در بازی PES 2019

یکی از بخش هایی که همیشه در سری بازی های PES موزد انتقاد بود کیفیت گزارشگری بازی و نداشتن هیجان در مواقع گزارش بود و همیشه در این بخش بازی فیفا از نظر گزارشگر خیلی سرتر بود اما در نسخه ۲۰۱۹ بازی PES شاهد تغییر گسترده در بخش گزارشگر خواهیم بود.

 • گیم پلی در بازی PES 2019

گیم پلی بازی PES 19 تغییرات بسیار خوبی کرده است از نوع حرکت بازیکنان که خیلی طبیعی تر شده است تا نوع فوتبال بازی کردن که بیشتر واقعیتر شده و حرکت دروازبانان و شوت ها پاسکاری ها و پرسینگ و دفاع همه بهبود یافته و دیگر شاهد حرکات فضایی در این بخش نخواهیم بود (اما بازم میبینیم )

 • تیم های کلاسیک در PES 2019

در نسخه ۲۰۱۹  این بازی شاهد اضافه شدن چند تیم کلاسیک دیگر خواهیم بود چون در یکی از عکس های منتشر شده از این بازی چهره دیوید بکهام ستاره تیم ملی انگلیس و رئال مادرید لو رفته است.

 • تاریخ انتشار بازی PES 2019

تاریخ انتشار بازی Pro Evolution Soccer 2019 برای PC در تاریخ ۳۰ آگوست ۲۰۱۸ یعنی ۸ شهریور ۱۳۹۷ خواهد بود.

 • کاور بازی PES 2019

 • هنوز تصویری از کاور بازی رونمایی نشده است اما خبر هایی مبنی بر هک شدن تصویر کوتینیو بر روی جلد بازی ۲۰۱۹ PES به گوش میخورد

احتمالا ۹۰ درصد تصویر یکی از بازیکنان بارسلونا بر روی کاور بازی PES 2019 قرار بگیرد.

اما شایعه هایی هم مبنی بر اینکه شاید تصویر محمد صلاح

 • سیستم مورد نیاز PES 2019

هنوز خبری رسمی برای سیستم مورد نیاز بازی PES 19 منتشر نشده است اما چیزی که معلوم هست قطعا سیستم مورد نیاز برای PES 2019 باید چیزی در حد سیستم بازی PES 2018 باشد.

این مطلب را هم بخوانید  دانلود پک کامل ورزشگاه های جام جهانی روسیه برای PES 17

سیستم مورد نیاز pes 19 همانند سیستم مورد نیاز pes 18  میباشد


 • تریلر رسمی بازی PES 2019 منتشر شد

تریلر رسمی بازی PES 19 به صورت رسمی توسط konami  منتشر شد.

 

تصاویر بازی PES 19 در بخش گالری میباشد.

اخبار جدید به این پست اضافه خواهد شد و این مطلب آپدیت میشود.

 

منبع : برتر گیم

خرید بازی pes 19  ، خرید pes 19 ،  خرید cd key pes 19

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۷۸ (۹ رای)