دانلود بازی Snooker 19 برای کامپیوتر

امتیاز دهی به این نوشته

بازی Snooker 19 ، یکی از خفن ترین و مورد علاقه ترین بازیهایی که همه ما دوست داشتیم از دوران بچگی تجربه کنیم بازی بیلیارد بود.همیشه با حسرت به بیلیارد بازها و یا جایی که بیلیارد بازی میکردن نگاه میکردیم.مخصوصا دهه هفتادی های که بسیار با این موضوع دست و پنجه نرم کردن.به نوعی که فکر میکردیم بازی بیلیارد مخصوص افراد پولدار و لاکچری میباشد.اما حالا بازی بیلیارد یکی از محبوبترین و مورد علاقه ترین بازیهای جوانان میباشد و حتی برخی در منزل خود میز بیلیارد دارند.

توضیحات بازی Snooker 19

اگر دوست دارید بازی بیلیارد برای کامپیوتر را الان نصب کنید وقتش است بازی Snooker 19 را دانلود کنید. بازی Snooker 19 یکی از جذاب‌ترین بخش‌های Snooker 19 اما قسمت Become A Legend است. شما به‌عنوان یک جوان تازه‌کار در آکادمی آموزش بیلیارد به کار خودتان شروع می‌کنید و از صفر آغاز می‌کنید و درنهایت به یک ستاره تبدیل خواهید شد و برای خودتان در خانه یک موزه از جام‌های دریافتی درست می‌کنید و حتی تصویرتان در کنار بزرگ‌های بیلیارد قرار خواهد گرفت و ممکن است موضوع بحث دیگران سر کلاس‌های درسشان یا در کافه‌های زیرزمینی بیلیارد نیز قرار بگیرید و کسی حتی شمارا الگوی خود قرار دهد و بالاخره سنگ مفت گنجشک هم مفت، بیایید این باریک قهرمان بیلیارد شویم!

Snooker 19 تنها بخش آفلاین را در خود جا نداده است و می‌توانید به همراه دوستانتان به رقابت‌های آنلاین نیز بپردازید و حتی در رقابت جهانی شرکت کنید و در حالت‌های مختلف اسنوکر به مسابقه بپردازید. Snooker 19 حتماً به مذاق طرفداران میز سبز خوش خواهد آمد و این بازی را به هرکسی که یک‌بار اسم بیلیارد و اسنوکر را شنیده است، پیشنهاد می‌کنیم. نسخه نوزدهم با نهایت گرافیک و رئالیسم پیش روی ماست و تنها کافی است که روی چوب گچ بمالیم و بازی را شروع کنیم!

این مطلب را هم بخوانید  دانلود بازی Monster Energy Supercross 3 برای PC

توضیحات : پارسی گیم

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: 3-4130T Dual-Core (3M Cache, 2.9GHz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX GPU 2GB GDDR5
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: i5-4460 3.20GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)