دانلود جام جهانی روسیه برای FIFA18

امتیاز 4.00 ( 1 رای )
امتیاز دهی به این نوشته

جام جهانی برای FIFA18

با نزدیک شدن به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ گیمیر های بازی های فوتبالی هم دنبال پچ ها و افزونه هایی هستند که بازی خود را اختصاصی این جام تغییر دهند.بازی فیفا ۱۸ یکی از محبوبترین بازی های فوتبال در دنیا میباشد که در کشورمان ایران طرفداران بسیار زیادی هم دارد.شرکت EA به چندی پیش خبر از بسته الحاقی و اختصاصی برای آپدیت فیفا ۱۸ منتشر کرد که این بسته مخصوص جام جهانی روسیه میباشد.جام جهانی ۲۰۱۸ برای FIFA18 یکی از بهترین خبرها بری گیمیر های این بازی بود که هم اکنون این آپدیت ویژه را از سایت برتر گیم میتوانید دریافت کنید.

 

آپدیت ویژه جام جهانی روسیه برای FIFA18 شامل ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میباشد و همچنین ۱۲ ورزشگاه رسمی روسیه که میزبان این مسابقات هست در این آپدیت افزوده شده است. گیمیر های این بازی میتوانند با مسابقات دوستانه با تیم های دیگر را برگزار کنند و در بخش نیز میتوانید برخی تیمهایی که در جام جهانی حضور ندارند ماننده ایتالیا، هلند یا آمریکا را که رسما در مسابقات حاضر نیستند، وارد این تورنمنت کرده و بازی را با آن‌ها تجربه کنید.

برای دریافت این آپدیت  نیازی به پرداخت هزینه نیست و کافی است در روز انتشار نسبت به نصب به‌روز رسانی بازی اقدام کنید و نهایت لذت را ببرید.

 

توجه : آپدیت رسمی جام جهانی روسیه برای FIFA18 در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد.

  • برتر گیم به محض انتشار این آپدیت را رایگان منتشر خواهد کرد.

 

این مطلب را هم بخوانید  اخبار بازی 19 FIFA + تریلر لیگ قهرمانان اروپا برای FIFA19

تریلر جام جهانی برای فیفا ۱۸

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۳۳ (۶ رای)